Společnost DR. BELTER Cosmetic, výhradní dovozce v České republice Vás vítá !

 

KOSMETIKA DR.BELTERA® - KRÁSA A PŘIROZENOST

 

je zcela zvláštní pěstící kosmetikou jejichž přípravky vznikaly dlouholetým výzkumem a vývojem vedeným přírodovědcem, biochemikem dr. Clemensem Belterem. Dlouholetá a rozsáhlá zkušenost s využíváním přírodních látek vedla k vytvoření zdařilé koncepce 10 linií s více než 130 druhy přípravku pro péči o plet.

Uvedení produktů německé kosmetické firmy na Ćeský trh se datuje od roku 1994.

V současné době poskytujeme úplný a rychlý odborný i obchodní servis po 7 dní v týdnu.
V našich obchodních vztazích pěstujeme důvěru, serióznost, individuální přístup s cílem stát se našim zákazníkum skutečným partnerem a rádcem.

V čele firmy stojí vysoce kvalifikovaní pracovníci se vzděláním i praxí v medicíně, biochemii a kosmetice

 

VĚRNOST ODBORNÉ OBCHODNÍ ČINNOSTI

Podle našich obchodních podmínek nedodáváme kosmetické přípravky velkoobchodům a jiné obchodní síti. Cílem je přímý a stálý kontakt s kosmetičkami provozující kosmetickou praxi a prostřednictvím jich i s jejich zákaznicemi

 

ŠKOLENÍ

pro odborné pracovníky o přípravcích je zcela zdarma. Semináře se konají v našem školícím středisku v Brně, nebo jsme ochotni Vás navštívit ve Vašem místě působení.

 

SOBOTKA

DISTRIBUCE

Přímé dodávání výrobků z německé výroby do jednoho centrálního skladu v České republice v Brně zabezpečujeme jak přísnou kontrolu skladovaného zboží, tak i přímou tvorbu cen bez zbytečného navyšování dalšími náklady.

 

ROZŠIŘOVÁNÍ PROGRAMU

Naší snahou je rozšiřovat náš program o nové atraktivní a vysoce účinné přípravky pro prodej a přímé využití v kosmetickém salonu.

 

Adresa:

RNDr. Alena Tesařová

Absolonova 55
624 00 Brno

 

eMail:  dr.belter@belter.cz 

 

tel.- fax: 541223607
mobil: 723 241 044, 605 150 211

 

Homepage:  www.belter.cz