GENERALNY PRZEDSTAWICIEL
DR.BELTER® COSMETIC W POLSCE

 

PLUS - MACIEJ TROCHIMOWICZ


UL. PANEWNICKA 40
40-730 KATOWICE

 

Tel: 032 / 2527 527
Fax: 032 / 2526 017


eMail:  biuro@belter.pl 

 

Homepage:  www.belter.pl 

 

DR.BELTER® obecny jest w Polsce od 1990 roku. Maciej Trochimowicz jest jedynym przedstawicielem marki DR.BELTER®, która od przeszło 40 lat oferuje klientkom na całym świecie najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne produkowane w laboratoriach firmy DR.BELTER®. W skład kosmetyków wchodzą naturalne i skuteczne produkty powstałe na bazie najlepszych wyselekcjonowanych surowców. Mamy w swojej ofercie wszystkie dostępne produkty oferowane przez firmę DR.BELTER®, obejmujące 14 linii pielęgnacyjnych, skierowane do klientek w każdym wieku, z każdym rodzajem skóry.
Dołącz do nas, zaprojektujemy i pomożemy zorganizować Twój nowoczesny gabinet kosmetyczny lub SPA.


Nasze wyroby dostarczamy wyłącznie do gabinetów kosmetycznych i SPA. Współpracujące z nami gabinety kosmetyczne korzystają ze stałej pomocy merytorycznej – organizujemy systematycznie szkolenia dotyczące stosowania produktów oraz prowadzonej działalności, oferujemy wsparcie handlowe oraz techniczne.


Jesteśmy obecni na największych targach kosmetycznych w Polsce i stale umacniamy pozycję jednej z najlepszych profesjonalnych zagranicznych marek kosmetycznych w Polsce.

 

PLUS MACIEJ TROCHIMOWICZ

 

DR.BELTER® COSMETIC

 

M A R K A      K O S M E T Y C Z E K

www